Jak podrywać na portalu randkowym

Portale randkowe cieszą się ogromną popularnością, jednak ci, którzy poszukiwali na nich kogoś konkretnego, potwierdzą, że graniczy to z cudem. Miejsca te pełne są przypadkowych osób i znalezienie kogoś z podobnymi upodobaniami, zainteresowaniami, kto mieszkałby w okolicy i chciał nawiązać znajomość nie jest łatwe. Można jednak pomóc szczęściu, chociaż tak mało osób to robi. Jak tego dokonać? Wystarczy przeczytać poniższe porady i zastosować się do nich. Nie zajmie to wiele czasu.

Daj się znaleźć.

Przede wszystkim, po zapisaniu się do takiego portalu, należy wypełnić swój profil. Zrób to bez pośpiechu, nie pozostawiając niczego przypadkowi. Pamiętaj o tym, że im dokładniej wypełnisz cały profil, tym większa szansa na poznanie kogoś, kto szuka kogoś takiego jak Ty (tym większa szansa, że Ty szukasz kogoś takiego, jak osoba, która Cię znajdzie). Podaj w miarę dokładne informacje o sobie i pamiętaj, że jeśli będziesz udawać kogoś innego, prawdopodobnie znajdziesz osobę, która szuka kogoś innego, a zatem – nie warto. Weź też pod uwagę to, że jeśli nie szukasz seksu, a głębszej znajomości, umieszczanie zdjęć genitaliów może dawać nieco wypaczony ogląd sytuacji i nawet jeśli skieruje w Twoją stronę ruch innych użytkowników portalu, to raczej nie takich, jakich szukasz.

Szukaj aktywnie

Jeśli znajdujesz profil osoby, która Cię wstępnie zainteresuje, poświęć chwilę na zapoznanie się z nim. Przeczytaj co ta osoba napisała o sobie jeszcze zanim wyślesz pierwszą wiadomość. Pozostaniesz wiarygodniejszym użytkownikiem, jeśli nawiążesz delikatnie do tego, co mówi profil. Łatwiej też zorientujesz się, czy ta osoba ma szansę Cię zainteresować. Jeśli bazujesz tylko na zdjęciach i zaczniesz od wypytywania o sprawy, o których wspomniano w profilu, możesz stracić swoją szansę.

Korzystaj z dostępnego oręża

Większość znajomości na profilach randkowych bazuje na wiadomościach pisemnych, przynajmniej na początku. Twoją bronią są więc słowa i zdania. Przyłóż się do pisania tak, jak do wybierania stroju na pierwszą randkę! Nie tłumacz się zepsutą autokorektą – najlepiej w ogóle ją wyłącz, jeśli ma coś namieszać. Twórz ładne, pełne zdania, unikaj skrótów i błędów. Używaj znaków interpunkcyjnych i dbaj o prawidłowy szyk w zdaniu. Tym sposobem pokażesz się z dobrej strony. Niedbalstwo na tym etapie znajomości nie popłaca, tak samo jak pośpiech. Przecież nie chcesz, żeby druga strona odczuła, że szkoda Ci czasu na tę znajomość?

Źródło informacji http://randkuj.my

Reply